KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / grafik 12019056

nr 1201 9056

Ali Aissaoui

(f. 1961), Sverige

Blandteknik / grafik, Kvinna med fruktskål. Signerad, daterad 2017. Motivet: 39x29 cm

Ali Aissaoui, svensk-tunisisk målare född 1961.

måndag 3 september 2018
kl 19:09:21

Ali Aissaoui

Läs mer om Ali Aissaoui