KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / grafik 12019056
nr 1201 9056
Ali Aissaoui
(f. 1961), Sverige
Blandteknik / grafik, Kvinna med fruktskål. Signerad, daterad 2017. Motivet: 39x29 cm
Ali Aissaoui, svensk-tunisisk målare född 1961.
måndag 3 september 2018
kl 19:09:21